Inteligentny piekarnik

Internet rzeczy, o którym już kiedyś pisałam, w zaskakującym tempie staje się naszą rzeczywistością. Coraz więcej smart rzeczy pojawia się na rynku i coraz więcej takich sprzętów będziemy mieli niedługo w naszych domach. Wśród nowinek technicznych, które pojawią się wkrótce, ja osobiście chętnie nabyłabym inteligentny piekarnik, który stworzyli byli pracownicy firmy Apple.

June - inteligentny piekarnik
Foto. Juneoven​.com

To urządzenie dzięki zainstalowanej kamerze i dostępowi do wi-fi (oczywiście nie tylko dzięki temu), jest w stanie rozpoznać jaki na przykład rodzaj mięsa wkładamy do piekarnika i sam dobiera odpowiednią temperaturę i czas pracy.

Taki piekarnik można będzie obsługiwać przy pomocy smartfona, więc nie będzie problemem wcześniejsze przygotowanie obiadu, tak aby był gotowy gdy wrócimy z pracy. Piekąc ciasto będzie można sprawdzić postęp pieczenia siedząc w pokoju. Jak Wam się podoba taki sprzęt? Myślę, że gdy pojawi się w sklepach, znajdzie z pewnością szerokie grono odbiorców.

June 2
Foto. Juneoven​.com

Więcej na temat tego super nowoczesnego piekarnika możecie poczytać tu:

http://​technologie​.gazeta​.pl/​i​n​t​e​r​n​e​t​/​1​,​1​0​4​5​3​0​,​1​8​0​9​1​5​9​9​,​K​i​e​d​y​s​_​p​r​a​c​o​w​a​l​i​_​d​l​a​_​A​p​p​l​e​_​_​t​e​r​a​z​_​s​t​w​o​r​z​y​l​i​_​z​a​d​z​i​w​i​a​j​a​c​y​.​h​tml

(Visited 287 times, 1 visits today)

Oceń artykuł:

(Brak ocen)
Loading...

Podobało się? Podziel się z innymi: